telegram Facebook Twitter instagram Youtube

До Семена Салатенка на прийом з особистих питань записалося більше десяти заявників

Голова обласної ради Семен Салатенко зустрівся з жителями Сумщини, які попередньо записалися до нього на прийом з особистих питань.

Проблеми, які порушували громадяни, стосувалися різних аспектів життєдіяльності. Так, два питання торкалися корупційних діянь: стосовно підозрюваного в будівельному шахрайстві та, на думку однієї з відвідувачок, – неправильного її звільнення ще 16 років тому.

Також до голови обласної ради звернулися представники обласної організації СОВЕАФ (Спілка ветеранів Афганістану). Вони говорили про оплату комунальних послуг приміщення воїнів-інтернаціоналістів, виділення фінансової допомоги з обласного бюджету інвалідам-афганцям та сім’ям загиблих, ремонту палат у госпіталі тощо.

Також Семену Павловичу про проблеми, з якими доводиться стикатися майже щодня, розповіли матері дітей, хворих на ДЦП. Прийшла просити допомоги у поліпшенні житлових умов дружина учасника АТО. Переселенка з Луганщини порушила питання ремонту будівель у с. Хотінь задля організації в приміщеннях оздоровчих таборів для дітей-переселенців. Житель Путивля приніс макети будівництва на території його міста готельного комплексу, а колектив КП «Аеропорт «Суми» загострив питання на подальшому функціонуванні їх підприємства.

Семен Салатенко вислухав усіх, хто записався на прийом. Деякі з питань пообіцяв розв’язати у найближчі терміни, а щодо тих, які не належать до повноважень голови обласної ради, роз’яснено, куди представники можуть звернутися.

Усі порушені питання знаходяться на особистому контролі голови обласної ради.

Документи облради

Go to top