telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Зусиллями фахівців ДФС Сумщини державі повернуто 4,6 млн. грн. податкового боргу ПАТ «Укрнафти»

Вищий адміністративний суд України задовольнив позов ДФС Сумської області про стягнення боргу з ПАТ «Укрнафта» на користь держави. Про це повідомляє Олексій Мазуренко, в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області.  «ПАТ «Укрнафта» є одним з найбільших боржників перед бюджетом України, які обліковуються також і фіскальною службою нашої області, – говорить Олексій Мазуренко. – Заборгованість підприємства складала 1,9 млрд. грн., вона сформувалася ще в минулому році за рахунок несплати рентних платежів за користування надрами. Вчора, 29 лютого 2016 року, все-таки справа зрушилася, і бюджет отримав перший транш погашення заборгованості у сумі 4,6 млн. грн. згідно з рішенням Вищого адміністративного суду України, винесеного 16 лютого 2016 року. Адже позов ДФС Сумської області про стягнення боргу з ПАТ «Укрнафта» задоволено на користь держави».

За словами очільника Головного управління фахівці служби докладали величезних зусиль, щоб повернути належне державному бюджету. «Так, ми направляли подання щодо відкликання у ПАТ «Укрнафта» ліцензії за користування надрами до Міністерства екології та природних ресурсів України, виставляли податкові вимоги до ПАТ «Укрнафта, податковою міліцією ДФС порушено ряд справ в рамках кримінально-процесуального провадження, навіть, надано розстрочку погашення податкового боргу, яку підприємство порушило, тривав судовий процес у всіх інстанціях», – коментує Олексій Володирович.

Починаючи з минулого року, ПАТ «Укрнафта» постійно затягувало процес стягнення суми податкового боргу та блокувало усі дії органів ДФС по його стягненню у судовому порядку. Процес стягнення податкового боргу ПАТ «Укрнафта» триває.

Документи облради

Go to top