telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Медаль «Захиснику Вітчизни» - жителю Сумського району

У кабінет голови Сумської РДА завітали демобілізовані військовослужбовці Юрій Бельмас та Олександр Трофименко, а також працівники районного військового комісаріату на чолі з військовим комісаром полковником Яковом Вензиком.

Відбулася знакова подія – очільники району Геннадій Дорошенко і Вадим Акпєров вручили медаль «Захиснику Вітчизни» жителю Северинівки Юрію Бельмасу. Юрій Іванович рік виконував військові завдання на Сході країни, отримав поранення.

Житель Нижньої Сироватки Олександр Трофименко, який теж був задіяний у зоні АТО, отримав посвідчення «Учасник бойових дій».

«Ви виконали почесну місію – захищали цілісність нашої держави, а ця нагорода - високий вияв подяки за виконання святого обов’язку по захисту Вітчизни», - зазначив Геннадій Дорошенко.

За чаєм у голови РДА військовослужбовці розповіли про своє нинішнє життя, також згадали, як там, на Сході, доводилося нелегко. Фізичне і моральне навантаження зашкалювало, тому, як вони згадують, такою відрадною була кожна звісточка з села, з району. Не забули захисники подякувати своїм землякам з територіальних громад і Фонду аграріїв за подарунки - «іменні» бронежилети, теплі речі, продукти.

- Легше було переносити випробування, з розумінням: усі разом захищаємо Україну, - сказали демобілізовані вояки.

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top