telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Олег Бояринцев: “Українська молодь повинна вміти захищати країну”

Депутат обласної ради, керівник фракції “Воля народу“ Олег Бояринцев узяв участь у врочистій церемонії нагородження переможців та призерів Чемпіонату світу з військово-спортивних багатоборств, що проходив у Харкові.

За підсумками змагань збірна України отримала 57 нагород, посівши за різними видами програм і віковими категоріями перше загальнокомандне місце. Спортсмени Сумщини - серйозний кістяк збірної України, вони здобули 7 золотих, 11 срібних та 5 бронзових нагород. Серед переможців і вихованці обласного Клубу “Мужність”, почесним президентом якого є депутат обласної ради Олег Бояринцев.

«Мужність» - це молодіжна організація, яка більше 20 років поспіль займається патріотичним вихованням та спортивною підготовкою молоді. На базі Клубу заснована Федераціия військово-прикладніх видів спорту Сумської області.

“На жаль, державної політики на сьогодні в цьому плані немає, однак ми своїми аматорськими можливостями продовжуємо гуртувати молодь, надаємо їм можливість спілкуватись, тренуватись, загартовуватись. Українська молодь повинна вміти захищати країну - це на часі”, - зазначив депутат.

Документи облради

Go to top