Спільна робоча поїздка заступника голови обласної ради та гості з Швейцарії до сіл Сумського району

Працівники відділу з питань міжнародного співробітництва та інвестицій виконавчого апарату обласної ради організували 18 лютого спільну робочу поїздку заступника голови обласної ради Лілії Ричкіной та Президента благодійного фонду «Help Point Sumy» Маріанни Піфарретті (м. Волен, Швейцарія) до сіл Сумського району.

Гостя зі Швейцарії та Лілія Ричкіна відвідали амбулаторій у селах Косівщина та Хотінь Сумського району, поспілкувалися з сільськими головами, медичним персоналом та представниками громад. Наразі амбулаторія с. Косівщина може бути взірцем іншим сільським громадам в організації надання медичної допомоги на селі, включаючи послуги стоматолога.

Пані Піфарретті, ознайомившись із роботою Хотінської дільничної лікарні, пообіцяла допомогти із медичним обладнанням для зубного кабінету та виділенням ліжок, деяких меблів для амбулаторії села.

На квітень та вересень цього року благодійний фонд «Help Point Sumy» заплановав дві гуманітарні місії зі Швейцарії, які частково посприяють сільським громадам, комунальним закладам, установам та мешканцям Сумщини у розв’язанні соціальних питань.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 лютого 2016, 14:29

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради