telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Рябинівський сільський голова - лауреат Премії Верховної Ради України

Голова Великописарівської районної асоціації сільських та селищних голів, рябинівський сільський голова Сергій Павлушенко став лауреатом Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

Нагороду Сергію Петровичу вручив особисто Голова Верховної ради України Володимир Гройсман. Привітати Сергія Павлушенка з визначною подією представники рябинівської громади мали змогу під час традиційного звіту сільського голови перед земляками про роботу виконавчого комітету Рябинівської сільської ради у 2015 році. Голова висловив щиру вдячність за підтримку та допомогу землякам, з якими розділяє заслужену відзнаку.

Звіт проходив у залі сільського будинку культури і викликав зацікавлення у великої кількості жителів Рябинівської сільської ради. А на початку заходу представники сільської ради вручили присутнім анкети, у яких вони анонімно мали змогу оцінити роботу виконавчого комітету сільської ради та висловити своє бачення пріоритетів розвитку села.

Сергій Петрович насамперед подякував тим небайдужим до проблем громади жителям села, які роблять внесок у розбудову території. Серед них —керівники місцевих сільгосппідприємств та підприємці Юрій та Олександр Синьогуби, Іван та Тамара Торяники, Іван Мороз, Михайло Алфьоров, Ігор Мироненко та багато інших жителів громади. Завдяки їм на потреби громади у минулому році було задіяно більше 120 тис. гривень позабюджетних коштів.

Серед успіхів рябинівський голова назвав тісну та злагоджену співпрацю з представниками агробізнесу, котрі відчувають соціальну відповідальність та роблять вагомий внесок у розвиток та утримання соціальної сфери села; ГО «Люмен» села Рябина виграла грант програми розвитку ООН та ЄС в розмірі 123,7 тис. грн. (міжнародна фінансова допомога), у рамках реалізації якого буде здійснено реконструкцію системи опалення ДНЗ «Рябинка», спільними зусиллями з Великописарівською РДА, відділом освіти було подано заявку на участь у конкурсі проектів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку. Успішна його реалізація дасть можливість провести реконструкцію системи опалення Рябинівської ЗОШ, забезпечити економію бюджетних коштів у кілька сотень тисяч гривень щорічно на опаленні, а головне — забезпечить належний температурний режим у школі та комфортні умови для якісного надання освітніх послуг школярам.

У той же час існує і низка проблем, які Сергій Павлушенко не став приховувати від представників громади. Серед них, як підтвердило опитування, збір та утилізація твердих побутових відходів, завершення реконструкції мережі вуличного освітлення, боротьба з порушниками правил благоустрою та стихійними звалищами, пасивна громадянська позиція переважної більшості населення, благоустрій та утримання території села протягом року.

Односельці добре сприйняли звіт свого голови, подякували йому за роботу і побажали успіхів у подальшій діяльності. Після цього Сергій Павлушенко відповів на низку звернень від земляків, серед яких звучали питання про закриття відділення пошти, вивезення сміття, самооподаткування, виділення земельних ділянок учасникам АТО та інші. Щодо з’ясування особистих питань громадян, то Сергій Петрович наголосив, що двері його кабінету для відвідувачів завжди відчинені.

Документи облради

Go to top