telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Cпільний прийом громадян у Ямполі депутатами обласної ради

Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна та депутат обласної ради Костянтин Товстуха провели у смт Ямпіль спільний прийом громадян з особистих питань та зустрілись з головами сільських громад.

Як зазначила після розмови з людьми Лілія Ричкіна, найбільше їх турбує й обурює стан сільських доріг та відсутність коштів на їх ремонт, у тому числі й у прийнятому обласному бюджеті на 2016-й рік.

Директор школи смт Дружба поскаржилась на те, що у приміщенні школи тече дах. Вона звернулась до народних обранців з проханням допомогти його відремонтувати. Вчителі готові власноруч за участі батьків виконати ремонтні роботи, от лише потрібні кошти на матеріали.

Директор профтехучилища, на балансі якого знаходиться дитячий табір відпочинку і де щороку оздоровлюється до 100 школярів, також просила сприяння у виділенні коштів для підготовки табору до літнього оздоровчого сезону.

Депутати обіцяли посприяти у розв’язанні означеного питання і просити колег врахувати потреби району при перерозподілі коштів за підсумками першого півріччя. 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 лютого 2016, 12:36

Документи облради

Go to top