telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Лілія Ричкіна: «Ямпільці розраховують на нашу небайдужіть і очікують допомоги»

Заступник голови Сумської обласної ради Лілія Ричкіна відвідала Ямпільський район. Зокрема ознайомилась з роботою обласного комунального підприємства, яке очолює колега по депутатському корпусу Костянтин Товстуха. Також побувала у Ямпільському Будинку дитячої творчості, відвідала Ямпільську ЦРЛ, де чекають на заміну рентгенапарату, який вже відпрацював більше 40 років.

Чиновниця поспілкувалась з людьми, які невдоволені тим, що поблизу селища розташоване приватне підприємство з виробництва деревного вугілля:

- Подамо запит у правоохоронні органи та дізнаємось, чи є дозволи в цього підприємця так близько біля селища виробляти вугілля та чадити? Людей не надуриш. У нас новий обласний поліціянт, який, ми сподіваємось, не буде "кришувати" беззаконня», - сказала заступник голови обласної ради.-

Оглянувши ямпільський Ботанічний сад, вона зазначила: «Це просто рай на землі! Діти, квіти, маленький зоопарк, перепела і маленькі курчатка…»

Лілія Ричкіна пообіцяла перед початком чергової сесії обласної ради влаштувати на першому поверсі Будинку рад виставку-продаж товарів місцевих товаровиробників, а разом з директором Ботанічного саду депутатів та запрошених почастувати запашним чаєм з трав, зібраних у лісах Ямпільщини.

Документи облради

Go to top