telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Семен Салатенко зустрівся зі студентами Глухова

Під час робочої поїздки на Глухівщину голова обласної ради Семен Салатенко зустрівся зі студентами Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка.

У розмові з очільником обласних парламентатів майбутні педагоги поорушили низку важливих для життєдіяльності університету питань. Перш за все їх турбує курс на оптимізацію вищих навчальних закладів країни і побоювання, що їх виш може попасти під «каток реорганізації».

- Я категорично проти закриття освітніх установ, адже той, хто не вкладає гроші в освіту, буде вкладати їх у тюрми. Переконаний, що треба оптимізовувати бюджети вишів, а не самі навчальні заклади, а ще впроваджувати європейський елемент мислення студентів",- наголосив Семен Салатенко.

Також виникло питання щодо опалення приміщень університету. Голова обласної ради порадив співробітникам і студентам направити відповідне звернення до Кабінету Міністрів з клопотанням про виділення коштів для придбання і встановлення твердопаливного котла. Семен Салатенко пообіцяв глухівчанам підтримку депутатського корпусу з цього питання.

Документи облради

Go to top