telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Виборці депутата обласної ради Костянтина Товстухи порушили перед ним питання ремонту школи

Депутат обласної ради Костянтин Товстуха відвідав село Степне Ямпільського району, де провів виїзний прийом громадян з особистих питань.

Мешканці села поспілкувалися зі своїм обранцем та головою районної ради Ольгою Губар. Окрім того, в робочій поїздці взяли участь безпосередні керівники соціальних служб району. Тож селяни мали змогу отримати кваліфіковану відповідь та допомогу з усіх актуальних питаннях.

Найбільша кількість звернень стосувалися збереження школи в селі та забезпечення її належної роботи. Порушувалися гострі проблеми ремонту покрівлі, вікон та опалювальної системи навчального закладу.

Директор Степненського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад Валентина Шило звернулася до депутата з проханням надати допомогу будівельними матеріалами, запевнивши, що всі роботи візьмуть на себе працівники закладу. Костянтин Товстуха відзначив комплексний підхід керівника школи до роботи та пообіцяв вишукати можливість надати допомогу з усіх порушених питань.

Костянтин Товстуха та Ольга Губар зустрілися з педагогічним колективом Степненського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад. Учителі та учні репрезентували гостям краєзнавчу роботу закладу та провели екскурсію шкільним музеєм.

Виїзний прийом громадян Костянтин Товстуха провів і в селі Білиця.

Останнє оновлення на Вівторок, 09 лютого 2016, 13:59

Документи облради

Go to top