telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

СНАУ сприяє розвитку сільських територій

Протягом лютого – березня 2016 року Сумським національним аграрним університетом будуть проведені навчально-практичні семінари з розвитку сільських територій за відповідними планом-графіком та програмами (додаються), з якими можна ознайомитись на головній сторінці сайту Сумського національного аграрного університету в розділі «Розвиток сільських територій» (http://sau.sumy.ua/index.php?option=com_content&id=5068).

Зазначені семінари проводитимуться на базі Сумського національного аграрного університету (м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160, головний корпус) та його відокремлених підрозділів (інститут, коледжі), а саме: Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А. Ковпака (м. Глухів, вул. Терещенків, 36), Роменського коледжу (м. Ромни, вул. Горького, 56-А), Охтирського коледжу (м. Охтирка, вул. Фрунзе, 46).

Для участі в семінарі необхідно заповнити електронну заявку учасника, яка розміщена в цьому ж розділі на сайті університету.

Довідки з організації та проведення семінарів можна отримати в координаторів заходів за телефонами: Маслак Олександр Миколайович  050-400-72-60, Славкова Олена Павлівна 050-935-42-87.

Документи облради

Go to top