telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко в ефірі телеканалу «Відікон» про проблеми, які треба вирішувати на Сумщині

Семен Салатенко, два місяці працюючи на посаді голови Сумської обласної ради, вважає, що, в першу чергу, для нормального функціонування області треба змінювати систему і ламати корупційні схеми. «Наш депутатський корпус прийшов працювати задля людей. Хоча і розуміємо, що в нинішній ситуації це буде важко», - зазначив спікер обласного парламенту.

Головними осередками корупції в комунальних підприємствах області вважає ОКАП «Сумиоблагроліс» і Фонд підтримки підприємництва. «Саме тому керівники цих підприємств були звільнені, - говорить Семен Салатенко, - і зараз в установах працюють робочі групи. Ці кроки визвали величезний шквал критики на мою адресу. Але я хочу сказати, що ми викрили фінансові схеми, які дозволяли розкрадати мільйони гривень державного бюджету і бюджету Сумщини зокрема. Наразі матеріали передаються в правоохоронні органи для належного реагування».

У студії телеканалу голова обласної ради розповів про те, що він відійшов від політичних принципів формування команди. Вважає, що головне – разом змінювати сумський край задля поліпшення життя людей.

Порушувалися в ефірі й питання основного фінансового документа Сумщини. Так, є проблеми щодо освітніх субвенцій, коли держава переклала фінансування профтехосвіти на місцеві бюджети і відтак нині треба шукати додаткові 60 млн. грн. в обласній казні. «Уряд наразі всі соціально-важкі питання перекладає на плечі міських бюджетів, щоб скласти з себе вину. Тому обласні парламентарі висловилися за недовіру уряду Арсенія Яценюка. І не помилилися в своєму кроці. Ми спостерігаємо, що уряд урізав субвенції, не займається подоланням кризи і підвищенням рівня життя людей».

Обговорили у студії й питання видачі ліцензій на користування надрами, переведення великих підприємств на оподаткування до Харкова і Києва, фінансування статей обласної ради.

Що ж до головних завдань сьогодення, то їх Семен Салатенко бачить у подоланні корупційних схем, боротьбі за децентралізацію, реанімуванні сумського аеропорту.

Більш детально дивіться матеріал без купюр у приєднаному відеофайлі 

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 12 лютого 2016, 12:41

Документи облради

Go to top