telegram Facebook Twitter instagram Youtube

У Кириківці відкрили меморіальну дошку герою АТО

У Кириківській селищній раді відбулася непересічна подія: у Заводській ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрили меморіальну дошку випускнику цієї школи Олексію Марченку.

Герой торік у ході боїв у зоні АТО підірвався на міні і помер від отриманих поранень. На той момент земляку було тільки 33 роки. Олексія Марченка посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Вшанувати пам’ять Олексія Марченка зібралися освітяни, представники громадськості селища. Звернулися до них селищний голова Анатолій Ставицький, голова райдержадміністрації Григорій Сіденко, заступник голови районної ради Валентина Кадничанська, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Великописарівського військкомату майор Юрій Сердюк. Відкрили меморіальну дошку свого бойового побратима учасники бойових дій на території проведення АТО, місцеві жителі Василь Решетар, Василь Гонтаренко та Олександр Шаповал. Настоятель Кириківського храму о. Василь освятив пам’ятну дошку, звернувшись до всіх із побажаннями миру на рідній землі.

Прозвучали слова подяки присутньому на заході батькові героя, колишньому військовому Віктору Марченку.

Голова селищної ради Анатолій Ставицький висловив побажання, аби відкрита меморіальна дошка була першою і останньою в Кириківській селищній раді, з якої близько тридцяти чоловік перебувають нині в зоні АТО, та й узагалі, щоб усі мобілізовані з району повернулися додому живими й здоровими. 

Останнє оновлення на Вівторок, 02 лютого 2016, 16:54

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top