telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Оголошено обласний конкурс з визначення проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю

На Сумщині оголошено обласний конкурс з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2016 рік. Він триватиме з 20 січня до 19 лютого поточного року. Відкритий захист конкурсних пропозицій відбудеться з 22 по 26 лютого, а визначення переможців конкурсу – до 3 березня. Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів одного проекту, що подається для участі у конкурсі, складає до ста тисяч грн.

Роботи можна подавати щоденно, крім суботи та неділі з 8-00 до 17-15 години, п’ятниця - з 8-00 до 16-00 години за адресою: м. Суми, вул. Першотравнева, 29.
Депутатський корпус Сумщини зацікавлений у активному і прозорому проведенні конкурсу, тому народні обранці запропонували до складу конкурсної комісії кандидатури від кожної фракції обласної ради. Голова обласної ради Семен Салатенко має сподівання, що всі побажання депутатів будуть враховані і що обласний парламент буде активно долучений до проведення конкурсу, тим більше, що він фінансується за кошти обласного бюджету.
До переліку пріоритетних завдань, на реалізацію яких повинні спрямовуватися проекти інститутів громадянського суспільства, що подаються для участі у Конкурсі для отримання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету у 2016 році, входять:
1. Формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання – здійснення заходів, спрямованих на відродження національно-патріотичного виховання, утвердження громадянської свідомості і активної життєвої позиції молоді.
2. Здоровий спосіб життя молоді – здійснення заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.
3. Розвиток неформальної освіти – здійснення заходів, спрямованих на набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти.
4. Зайнятість молоді – створення умов та здійснення заходів, спрямованих на працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді).
5. Партнерська підтримка молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб – здійснення заходів, спрямованих на соціальне становлення та підтримку молоді з числа внутрішньо переміщених осіб (зазначений пріоритет на рівні області впроваджуватиметься та підтримуватиметься в разі наявності реальної потреби та актуальності).
Більш детальну інформацію можна переглянути за посиланнями:
http://molod.sm.gov.ua/index.php/uk/693 - Про проведення обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2016 рік від 20.01.2016 № 13-ОД
та http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1049-2011-%D0%BF 

 

Останнє оновлення на Понеділок, 01 лютого 2016, 17:22

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top