telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Поляки пропонують співробітництво

1 лютого до Сум завітали з цікавою пропозицією гості з Польщі - президент ТОВ «Крісмар» Кшиштоф Косінський та віце-президент Славомир Клевел. Учасниками розмови стали міський голова м. Суми Олександр Лисенко, заступник очільника міста Степан Пак, заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна.

Представники польської сторони запропонували на базі одного з ПТУ міста відкрити центр для підготовки висококваліфікованих електрозварників. Як з’ясувалося, років десять тому у Польщі фактично було знищено професійно-технічну освіту, тож тепер їхні промислові підприємства, що мають замовлення, відчувають брак працівників саме робочих професій.

Було домовлено, що на базі Сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту запрацює польсько-український центр. Поляки забезпечать його сучасним обладнанням, зокрема зварювальними апаратами, спецодягом, металом, направлять і своїх майстрів-інструкторів. Кожен випускник центру отримає ліцензію на виконання робіт європейського зразка.

- Приємно усвідомлювати, що це не просто слова, - зазначила заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна, - адже уже в березні-квітні центр прийме своїх перших учнів.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 лютого 2016, 16:56

Документи облради

Go to top