Депутат обласної ради Магомед Галаєв зустрівся з виборцями Лебединщини

Депутат обласної ради Магомед Галаєв провів виїзний прийом громадян у селах Ворожба та Бишкінь Лебединського району.

У Ворожбі до народного обранця звернулось 15 громадян. Вони порушили питання стосовно кадрового забезпечення медичними працівниками місцевої амбулаторії загальної практики сімейної медицини, необхідності відкриття аптечного пункту, незадовільної роботи проводового радіомовлення тощо.

У Бишкіні на прийомі у депутата побувало 13 жителів села, які звернулись до нього з питання надання допомоги для матеріально-технічного забезпечення місцевого дошкільного навчально-виховного закладу «Сонечко», проведення ремонту доріг по вул. Сергєєва та Луговій, надання права сільським фельдшерам у зв’язку з епідемією грипу відкривати листки непрацездатності або видавати довідки про тимчасову непрацездатність.

Магомед Джамалович також поспілкувався з керівниками Ворожбянської та Бишкінської сільських рад з актуальних питань життєдіяльності територіальних громад

Увага!

02.06.2020 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 19) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Підготовка до сесії обласної ради

Звіт начальника ГУНП в Сумській області про діяльність поліції за 2019 рік (завантажитипереглянути)

telegram Facebook Twitter Youtube

Документи облради