Депутат обласної ради Магомед Галаєв зустрівся з виборцями Лебединщини

Депутат обласної ради Магомед Галаєв провів виїзний прийом громадян у селах Ворожба та Бишкінь Лебединського району.

У Ворожбі до народного обранця звернулось 15 громадян. Вони порушили питання стосовно кадрового забезпечення медичними працівниками місцевої амбулаторії загальної практики сімейної медицини, необхідності відкриття аптечного пункту, незадовільної роботи проводового радіомовлення тощо.

У Бишкіні на прийомі у депутата побувало 13 жителів села, які звернулись до нього з питання надання допомоги для матеріально-технічного забезпечення місцевого дошкільного навчально-виховного закладу «Сонечко», проведення ремонту доріг по вул. Сергєєва та Луговій, надання права сільським фельдшерам у зв’язку з епідемією грипу відкривати листки непрацездатності або видавати довідки про тимчасову непрацездатність.

Магомед Джамалович також поспілкувався з керівниками Ворожбянської та Бишкінської сільських рад з актуальних питань життєдіяльності територіальних громад

Про проведення спільного засідання постійних комісій

17.10.2019 року об 11-00 (у кімн. 38 ІІІ поверх обласної ради) відбудеться спільне засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження  з питання: «Про проект програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області на 2019-2023 роки».

 Графік засідань постійних комісій

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube