telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Бюджет має забезпечувати розв’язання гострих проблемних питань

Депутати постійної комісії з питань промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва та паливно-енергетичного комплексу підтримали запропоновані проекти рішень щодо змін до бюджету та Програми економічного та соціального розвитку області на 2016 рік, які будуть винесені на розгляд сесії обласної ради.

Власне, як повідомила директор Департаменту фінансів обласної адміністрації Олена Батраченко, загальна сума бюджету 5 мільярдів гривень, і лише 417 мільйонів – кошти, які заробляє область, усе інше - трансферти з державної скарбниці.

Беручи ситуацію, яка склалася з захворюваністю на грип та ГРВІ, додатково пропонується збільшити видатки на медицину.

Зважаючи, що цьогорічна епідемія спричинила серйозні збої в роботі швидкої допомоги, (замість належних 33-х бригад, хворих рятують лише 14-15; реально повинні у день обслуговувати до 100 викликів, натомість часом мають більше 300), пропонується збільшити видатки на «швидку» на 2,5 млн. гривень, 3 мільйони гривень мають виділити для забезпечення обласних комунальних закладів медикаментами.

4 мільйони гривень планують виділити на обласну програму «Стоп інфаркт», що дозволить 600 хворим лікуватись, так би мовити вдома, в обласному центрі.

Йшлося й про те, що цьогоріч держава покладає на місцеві бюджети відшкодування перевізникам проїзду пільговиків. Минулого року сума, яку треба було відшкодувати, складала 60 мільйонів гривень, натомість отримали з держбюджету 36 мільйонів. Наразі на поточний рік у державному бюджеті така субвенція не передбачена. Тож до 1 березня планують сформувати обласний консолідований фонд з відшкодування коштів перевізникам.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 січня 2016, 17:58

Документи облради

Go to top