telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

На Сумщині може з’явитися коледж ПТО з посиленою військовою підготовкою

Постійна комісія Сумської обласної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту та молодіжної політики розглянула звернення Державного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту».

Як повідомив керівник закладу Ігор Козолуп, зважаючи на події в Україні, училище все більше почало акцентувати увагу на військово-патріотичному вихованні.

Не перший рік там працює гурток «Молодого воїна» - спільний проект з Сумським кадетським корпусом, де хлопці гартують, так мовити, дух та тіло. Наразі керівництво вирішило піти далі і маюєу планах на базі училища створити коледж ПТО з посиленою військовою підготовкою.

«Це пілотний проект, подібний заклад уже успішно працює в Києві. Нещодавно такий з’явився у Тернополі. Учні додатково до робітничих спеціальностей, отримуватимуть ще й військові навички. Відтак матимуть можливість ремонтувати БТРи та іншу військову техніку», - повідомив Ігор Козолуп.

Депутати підтримали ініціативу керівництва закладу і вирішили звернутись до обласної державної адміністрації про підтримку ініціативи.

Документи облради

Go to top