telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Платники Сумщини направили на зміцнення безпеки країни понад 184 мільйони гривень військового збору

З початку року для забезпечення обороноздатності України з доходів мешканців Сумщини до бюджету перераховано 184,2 мільйона гривень військового збору. План виконано на 117%,  додатково до бюджету надійшло 26,8 мільйона гривень.

Зокрема, у грудні  на потреби українського війська мобілізовано понад 22,2  мільйона гривень цього платежу. При цьому завдання виконано на 130,7 відсотка, тобто додатково надійшло 5,2 млн. гривень.

Найбільшу частку надходжень в загальний вклад внесли платники міста Суми, які спрямували в державну скарбницю майже 79 млн. грн. 

Головне управління ДФС у Сумській області нагадує, що сплата військового збору законодавчо продовжена на 2016 рік. Збір справляється з доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються працівнику у зв’язку з трудовими відносинами, виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри. Платниками збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. 

Документи облради

Go to top