telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Порядок дій в екстрених ситуаціях

Заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна провела прийом громадян з особистих питань

Ціла делегація прибула до обласної ради з с. Токарі Сумського району. Народні обранці, представники громадськості з обуренням розповіли Лілії Ричкіній про безчинства орендаря сільського ставка.

На сьогодні селяни та їхні діти позбавлені можливості не тільки ловити рибу, купатися у спекотну пору, відпочивати на березі водойми, а й просто підходити до нього. Хто наважиться – отримає від так званого «господаря» добрячої прочуханки. Були випадки не лише словесних образ, а й побиття людей. На жаль, правоохоронні органи зволікають з належною правовою оцінкою інциденту.

Тож відвідувачі просять допомогти їм позбавитись такого «сусіда» через розірвання з ним договору-оренди. Заступник голови обласної ради взяла це питання під особистий контроль.

Наступні відвідувачі порушили питання подальшої долі профтехосвітніх закладів області. Як відомо, у зв’язку з прийняттям нового Бюджетного кодексу фінансування професійної освіти повинно здійснюватися з місцевих бюджетів, які не мають для цього можливості. Доведеться вдаватися до оптимізації навчальних закладів, скорочення робочих і навчальних місць, що позбавить багатьох молодих людей можливості отримати робітничу спеціальність.

Уважно вислухавши педагогів, Лілія Ричкіна пообіцяла посприяти в організації «круглого столу», про який просили відвідувачі, де разом з обласною владою, народними обранцями, профтехосвітянами, громадськістю обговорити проблему, що виникла, виробити спільний план дій і звернутися до уряду, Верховної Ради, Президента України з проханням повернутися обличчям до проблем підготовки кадрів робітничих професій, іншими словами, повернути фінансування профтехосвітніх закладів з державного бюджету, як це було донині.

Під питанням і майбутнє редакційно-видавничої групи книги «Пам’яті» та «Реабілітовані історією», адже на її подальше існування не передбачено коштів на 2016 рік. Однак її представники не опускають рук і продовжують працювати тепер уже над створенням книги про воїнів АТО, які не повернулися додому зі Східного фронту. Лілія Ричкіна висловила повну підтримку відвідувачам і пообіцяла допомогти їм у межах своєї компетенції.

Документи облради

Go to top