Семен Салатенко: «Я молюсь за те, щоб у наших домівках був мир, злагода та спокій»

Голова обласної ради Семен Салатенко разом з прихожанами Свято-Воскресенського собору у Сумах відзначив свято Водохреща.

Тут зібралися миряни для освячення води, а на службі у храмі говорили один одному «Христос охрестився!» Багато теплих слів у свято було сказано про наших бійців на Донбасі. Також миряни помолилися за мир та єдність.

«Я молюсь за те, щоб у наших домівках був лише мир, злагода та спокій. У цей світлий день Водохреща ми всі маємо просити Бога, аби він зберіг нас і наших бійців, які попри морози охороняють цілісність та незалежність нашої країни на сході», - підсумував Семен Салатенко

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube