Анатолій Річкаль закликав ямпільських депутатів до конструктивізму і злагодженої роботи

Перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль узяв участь у роботі п'ятої сесії Ямпільської районної ради сьомого скликання, яку провела голова районної ради Ольги Губар.

У своєму виступі посадовець з Сум закликав депутатів районної ради конструктивної, злагодженої роботи, особливо в постійних комісіях, коли йде обговорення питань, які виносяться на розгляд сесії. Наголосив, що тільки спільними зусиллями районної ради та районної держадміністрації через створення позитивного простору в роботі можна досягти успіхів. А ще Анатолій Річкаль порекомендував винайти можливості підвищити заробітну плату працівникам виконавчого апарату районної ради.

Очільники району у свою чергу порушили перед першим заступником голови обласної ради питання щодо обслуговування автомобільних доріг району, виділення коштів з обласного бюджету на придбання рентгенапарату для КЗ "Ямпільська ЦРЛ", погашення заборгованості по субсидіях підприємствам - надавачам житлово-комунальних послуг.

Анатолій Річкаль відповів на запитання депутатського корпусу районної ради.

Ямпільські депутати того дня на пленарному засіданнівнесли зміни до районного бюджету на 2016 рік, які дозволять у повному обсязі виплатити заробітну плату за січень працівникам бюджетної сфери. Так, доходну частину загального фонду районного бюджету було збільшено на 1 мільйон 716 тисяч гривень за рахунок власних і закріплених доходів та трансфертів з Державного бюджету. Окрім того, у зв’язку зі зменшенням розміру єдиного соціального внеску з 36,3% до 22% вдалося зекономити 1 мільйон 572 тисячі гривень, які раніше планувалося витратити на нарахування на заробітну плату. Вивільнений фінансовий ресурс направлено на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, забезпечення харчування учнів 1-4 класів та учнів 5-11 класів пільгової категорії, а також на фінансування інших нагальних потреб району. А ось зміни до Програми економічного і соціального розвитку Ямпільського району на 2016 рік вирішено було не ухвалювати, а детально ще раз опрацювати в постійних комісіях районної ради.

Останнє оновлення на Вівторок, 19 січня 2016, 16:24

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube