Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності – інформація для керівників місцевих рад

Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» визначено правові та організаційні засади реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Тож кожен проект регуляторного акта, що вноситься на розгляд сільської, селищної, міської, районної, обласної ради, має спершу подаватися до відповідальної постійної комісії для вивчення та надання висновків про його відповідність закону.

Відповідальна постійна комісія забезпечує підготовку експертного висновку, який разом з проектом та підписаним аналізом регуляторного впливу подається до уповноваженого органу для підготовки пропозицій щодо удосконалення проекту.

Проте територіальні підрозділи Державної регуляторної служби України  виявили значну кількість регуляторних актів органів місцевого самоврядування, які було внесено на розгляд до відповідних рад без розгляду на постійній комісії. У зв’язку з цим Державна регуляторна служба – центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовує і координує Кабінет Міністрів України, - в черговий раз доводить до відома очільників органів місцевого самоврядування, що кожен проект регуляторного акта разом з підписаним аналізом регуляторного впливу, експертним висновком відповідальної постійної комісії та копією публікації в засобах масової інформації надсилається на адресу Державної регуляторної служби: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11 для підготовки відповідних пропозицій.

Контактні телефони представника територіального органу Олега Моргуна: 066-620-00-60, 068-343-34-95.

Підготовка до сесії обласної ради

УВАГА! ДАТУ ПРОВЕДЕННЯ ЗМІНЕНО!

Пленарне засідання 33 сесії відбудеться 21 лютого 2020 року

Увага!

  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.
  • 20.02.2020 року о 14.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 15) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій, енергоефективності та енергозбереження.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube