telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Голова постійної комісії обласної ради Олена Сердюк ініціювала звернення до керівників країни

Депутати постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва на своєму засіданні 12 січня одностайно висловились за пропозицію голови комісії Олени Сердюк звернутися до Президента України, парламенту та уряду щодо необхідності врегулювати на законодавчому рівні питання фінансування пільгового перевезення громадян.

Як відомо, відшкодування виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають на нього право згідно з законодавством, проводяться за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам. Однак, у Законі України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» не передбачений міжбюджетний трансферт з державного бюджету.

- До мене як депутата і моїх колег неодноразово зверталися перевізники через неврегульованість на сьогодні взагалі питання відшкодування їм витрат за пільгове перевезення, - говорить Олена Сердюк. – Добігає середини перший місяць нового року, а держава має борг перед тими, хто в області надає послуги з перевезення пільговиків, ще за минулий рік у сумі 6,54 млн. грн. Тому ми з колегами і вирішили підготувати звернення до керівництва країни, аби упередити соціальну напругу в регіоні. Просимо внести зміни до основного фінансового документа на 2016 рік, де передбачити відповідні видатки для покриття пільгового проїзду окремих категорій громадян.

Депутати обласної ради на загальних зборах також підтримали цю ініціативу і вирішили винести на розгляд сесії проект рішення про звернення.

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top