telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутати звернуться до вищого керівництва держави щодо повернення закладам ПТУ державного фінансування

З пропозицією внести до порядку денного третьої сесії обласної ради звернення до вищого керівництва держави щодо повернення державного фінансування закладам ПТУ виступила депутат обласної ради Тетяна Головко.

Йдеться про те, що згідно зі статтею 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік“ професійно-технічні та інші навчальні заклади мають фінансуватись з місцевих бюджетів. За попередніми розрахунками, приміром, міський бюджет м. Ромни спроможний забезпечити фінансування професійно-освітніх послуг тільки на рівні 20-25% від потреби.

Тож фінансування з місцевих бюджетів професійно-технічних закладів порушує один із основних принципів освіти в Україні, а саме: доступність кожного громадянина до усіх форм і типів освітніх послуг, що надаються державою, - йдеться у листі директора Роменського ВПУ до народних обранців.

Депутати постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва підтримали пропозицію свого колеги Тетяни Головко та запропонували внести це питання до порядку денного. На загальних зборах депутати обласної ради також розділили цю думу, тож на сесії мають намір проголосувати за звернення до вищого керівництва держави щодо повернення фінансування закладів професійно-технічної освіти України за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку робітничих кадрів.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 січня 2016, 18:32

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top