telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Кожна копійка обласного бюджету повинна давати результат: депутатський день у Сумській обласній раді

Розпочався цей напружений день в обласній раді із засідань профільних комісій, на яких розглядалися як питання порядку денного третьої сесії обласної ради сьомого скликання, так і власні. Серед них важливими були затвердження планів роботи депутатських комісій, кадрові та майнові питання.

Потім депутати зібралися на загальні збори, які провів голова обласної ради Семен Салатенко.

Депутати погодили корективи до обласного бюджету 2015 року, обговорили зміни до бюджету на 2016-й рік, а також зміни до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на поточний рік.

Очільник обласного парламенту Семен Салатенко та депутати зійшлися на думці, що кожна копійка обласного бюджету повинна давати результат. Відтак у народних обранців попереду - напружена праця. Головне, щоб відповідальні за розробку документів інституції вчасно надавали їх для розгляду.

Відкриваючи депутатські збори, Семен Салатенко зазначив, що анонсований на 12 січня «круглий стіл» щодо обговорення Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2016 рік не відбувся через додаткову необхідність доопрацювання її перед публічним обміном думками. До того ж голова обласної ради не полишає надії, що народні депутати, обрані від Сумщини, зможуть посприяти наповненню програми розвитку рідного краю реальним змістом, а також до цього приєднаються й представники громадськості зі своїми змінами і пропозиціями.

У порядку денному депутатських зборів були й підсумки виконання Програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій у 2015 році, звіт директорів обласних комунальних підприємств “Аеропорт Суми” та ”СУМИ-ФАРМ”, удосконалення системи роботи зі зверненнями громадян.

Також народні обранці обговорили ряд майнових питань та звернення до вищого керівництва держави щодо внесення змін до Податкового кодексу України в частині сплати податків суб’єктами господаювання, занесених до Реєстру великих платників податків та про необхідність урегулювання на законодавчому рівні питання фінансування пільгового перевезення окремих категорій громадян.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 12 січня 2016, 18:20

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top