telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Тимчасова контрольна комісія обласної ради взяла до розгляду звернення колективу газети “Народна трибуна”

Сьогодні відбулось перше засідання тимчасової контрольної комісії з перевірки скарг за фактими незаконного втручання у діяльність комунальних ЗМІ та забезпечення свободи слова на території Сумської області.

Голова комісії, депутат Сумської обласної ради, голова Ассоціації регіональних ЗМІ Наталія Калініченко повідомила, що до комісії надійшла скарга від колективу комунального закладу Глухівської міської ради «Редакція газети «Народна трибуна». Зокрема у зверненні працівники газети повідомляють про факти перешкоджання журналістській діяльності, порушення свободи слова і, як результат, ліквідацію комунального підприємства. На сьогодні є низка судових позовів. Тож журналісти просять втрутитись у ситуацію, яка, як вони кажуть, “ щодня все більше набирає обертів і є свідченням кричущого беззаконня з боку місцевої влади”.

Наталія Калініченко запропонувала для вивчення питання залучити в якості консультантів незалежних юристів, медіа-експертів, журналістів, громадських діячів. Зокрема Віктора Бойка, заслуженого журналіста України, голову обласної організації Національної спілки журналістів України, Аллу Федорину, заслуженого журналіста України, викладача кафедри журналістики СумДУ, голову правління СОГО “Сумський прес-клуб”, Володимира Садівничого, доцента кафедри журналістики СумДУ, Анну Товстуху, координатора руху “ЧЕСНО” у Сумській області, Артура Даценка, голову ГО “Журналістський майдан”, медіа-юриста, члена НСЖУ, Юрія Кондратенка, заступника голови громадської ради при голові ОДА, члена ВО “Майдан”, викладача права СДПУ ім. А.С. Макаренка;

“Така поважна спільнота, безумовно, допоможе нам розібратись у подіях, які відбуваються у Глухові навколо газети “Народна трибуна”, і ухвалити правильне рішення”, - переконана Наталія Калініченко.

На початку наступного місяця члени тимчасової комісії планують виїхати до Глухова, аби поспілкуватись з учасниками конфлікту на місці, аби до 22 лютого надати свої пропозиції постійній депутатській комісії обласної ради.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 січня 2016, 18:24

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top