telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Перший заступник голови обласної ради провів прийом громадян з особистих питань

У перший робочий день після Новорічних і Різдвяних свят перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль провів прийом громадян, які звернулися до нього з наболілим.

Першою відвідувачкою стала мешканка з Глухова. Пані Ніна – переселенка з Чорнобиля, інвалід другої групи. Вона переймається проблемою нарахування і виплати їй пенсії відповідно до рішення. Для з’ясування цього питання до розмови були запрошені представники Пенсійного фонду в Сумській області та виконавчої служби. Вислухавши відвідувачку, Анатолій Якович дав відповідні доручення та визначив термін на розв’язання порушеного питання.

А ось охтирчанин занепокоєний фінансовим станом комунального закладу облради - центральної аптеки №4 в м. Охтирка. На його думку, незадовільно працює керівництво цим закладом. Перший заступник голови обласної ради уважно вислухав пропозиції та пообіцяв їх вивчити. Для цього певні доручення отримав начальник управління майном обласної ради Микола Коваленко, який теж узяв участь у розмові.

Останнє оновлення на Вівторок, 12 січня 2016, 08:26

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top