telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Відбудеться підписання Меморандуму між головою Сумської облради та керівниками міст і районів Сумщини

Сумська обласна рада розпочала активну роботу щодо впровадження сучасних технологій в оновленні системи місцевого самоврядування. Керівництво Сумської обласної ради отримало пропозицію щодо підтримки від волонтерської команди Порталу державних послуг IGOV.ORG.UA (далі – IGOV) для надання адміністративних послуг населенню області в електронному вигляді.

Портал державних послуг IGOV зроблено в рамках боротьби з корупцією в Україні та вдосконалення бізнес-процесів у державних органах. IGOV – це платформа, на якій державні послуги України запускаються в електронній формі. Наразі в Україні існує більше 1200 державних послуг, і мета проекту – перевести всі ці послуги в електронну форму до кінця 2016 року. На порталі 214 послуги доступно он-лайн; 42 – незабаром будуть доступні; 922 – в роботі.

Підписання багатостороннього Меморандуму між головою Сумської обласної ради Семеном Салатенком, головою Охтирської районної ради Романом Бубликом, Глухівським міським головою Мішелем Терещенком, Конотопським міським головою Артемом Семеніхіним, Роменським міським головою Cергієм Салатуном, Сумським міським головою Олександром Лисенком та головою громадської організації «Технології проти корупції» Дмитром Дубілетом відбудеться 14 січня 2016 року о 10.00 в 38 к. (3-й поверх адміністративного будинку обласної ради).

Останнє оновлення на Понеділок, 11 січня 2016, 17:24

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top