telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Голова Сумської облради зустрівся з представниками Нацгвардії України, які запрошують сумчан на службу

Військові підняли питання набору жителів Сумщини на військову службу за контрактом у Бригаді легкої піхоти Національної гвардії України, що дислокуватиметься у м. Гостомель Київської області. Говорили, що коли в країні йде неоголошена війна, державі потрібна професійна армія, наближена за стандартами до НАТО, а не ті непідготовлені хлопці, яких мобілізували, часто без їх бажання.

Новостворювана бригада  формуватиметься винятково на професійній основі з урахуванням нових підходів та принципів. Саме  з цього підрозділу, який планується підготувати за стандартами НАТО, розпочнеться поступовий перехід на професійну основу Нацгвардії України в цілому.

Семен Салатенко, який сам більше року воював у складі батальйону «Дніпро-1», вислухав представників Нацгвардії і погодився з тим, що нині багато військових, хто повернувся з зони проведення АТО, не знаходять собі роботи. Тому така перспектива для них буде непоганим стартом у житті. «Найголовніший фактор для нас, при створенні нової бригади спецназу, - говорили військові, - людський ресурс. Ми змінюємо ставлення до військовослужбовців, техніки, ведення бою тощо. Наші частини модернізуються, переходячи на новий, якісний рівень. Не за рахунок кількості, а за рахунок професійної готовності мотивованих бійців, орієнтованих на виконання своєї професійної спеціалізації».

На службу за контрактом запрошуються громадяни України віком від 20 до 50 років, які придатні до служби за станом здоров’я, були учасниками бойових дій, пройшли професійно-психологічний відбір, не мають судимостей та готові навчатися і виконувати поставлені бойові завдання. Контрактникам пропонується грошове забезпечення від 7 тисяч грн. і повний соціальний пакет.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Національної гвардії України за посиланням: http://ngu.gov.ua/ua/pryyom-na-viyskovu-sluzhbu

У ході розмови було вирішено відкрити в Сумах консультаційний центр, де працюватиме інструкторський відділ, а Семен Салатенко пообіцяв відвідати Бригаду легкої піхоти НГУ уже у лютому. 

Останнє оновлення на Вівторок, 12 січня 2016, 14:34

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top