telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко: «Всі служби повинні бути готові до оперативного реагування на надзвичайні ситуації»

Сьогодні, 9 січня, в приміщенні обласної державної адміністрації відбулася розширена екстрена відеоселекторна нарада. У ній взяли участь керівники Сумщини та районів області, очільники обласних підприємств та організацій, від яких залежить нормальне функціонування систем життєзабезпечення населення.

Основне питання, що розглядалося, – готовність до реагування на надзвичайні ситуації під час несприятливих погодних умов. Зокрема, створений обласний штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій та штаби оперативного реагування у кожному районі.

Під час відеоконференції голова обласної ради Семен Салатенко наголосив на необхідності здійснення цілодобового моніторингу ситуації на території області, проведення інформування населення про зміни погодних умов та ліквідації надзвичайних подій у найкоротші терміни. «Всі необхідні служби повинні бути готові до оперативного реагування і прийняття рішень залежно від ситуації. А ті керівники районів, у яких немає наповнення резервних фондів, через що виникли надзвичайні ситуації, повинні доповісти перед громадою Сумщини на сесії обласної ради», - наголосив керівник депутатського корпусу. Він попросив щогодини інформувати про ситуацію на Сумщині і взяв її під особистий контроль. Після наради він виїхав до Ромнів та Липової Долини, щоб упевнитися в тому, як тривають роботи по очищенню доріг.

На нараді зазначалося, що станом на 12-ту годину по області немає ускладнень руху автотранспорту. Є проблеми лише по місцевим та міжквартальним дорогам. У штатному режимі функціонують і міждержавні пункти пропуску. А в цілому на дорогах Сумщини, жодна з яких не закрита, працює 210 одиниць інженерної та спецтехніки і 1100 осіб. У першу чергу прочищаються дороги державного значення, забезпечується безперебійність та безпека руху автотранспорту.

Були незначні пориви теплопостачання та знеструмлення декількох сіл, але всі вони усунуті. В готовності, якщо погодні умови ще більше погіршаться, знаходяться ще 43 бригади. Є в необхідній кількості і паливно-мастильні матеріали. По області створено близько 700 пунктів обігріву, працюють соціальні патрулі. Водночас, через переохолодження постраждали 29 осіб, двоє з них загинули.

За словами керівника Сумського обласного Центру гідрометеорології Олександра Пономарьова, у всіх районах області випало більше 20 мм опадів і в деяких районах рівень снігу сягає 30-50 см. У Сумах, Лебедині і Ромнах за два дні перевищено місячну норму опадів. За словами головного метеоролога області, на покращення погодних умов поки що очікувати не доводиться.

Обговорили на нараді й питання тепло та енергопостачання, епідеміологічну ситуацію по області. Начальник управління охорони здоров’я ОДА Сергій Бутенко звернувся до жителів Сумщини, щоб ті не зволікали, коли відчують недомагання, а зверталися до лікарів.

Також вирішено посилити роботу соціальних патрулів, звернутися до населення  через засоби масової інформації з проханням по можливості утриматися від руху автотранспортом на період ускладнення погодних умов, без потреби не виходити з дому та подбати про безпеку власного життя.

 

Останнє оновлення на Субота, 09 січня 2016, 17:12

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top