telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Утеплення комунальних установ ляже тягарем на обласний бюджет

Найголовніша проблема медичного та педучилища у Лебедині – питання енергозбереження. На цьому наголошували обидва очільники закладів під час зустрічі з головою обласної ради Семеном Салатенком. Керівник депутатського корпусу відвідав обидві комунальні установи обласної ради.

Директор Лебединського медучилища Олександр Удодік озвучив, що таку спеціальність як «фельдшер» у міністерстві планують анулювати. Через цей крок значно зменшиться кількість бажаючих вступати до медучилища, оскільки фельдшер – це своєрідний сімейний лікар на селі, тоді як медсестра не має права працювати самостійно. З цього приводу керівник уже написав листи до Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки.

Але найбільша проблема, яка нині турбує директора училища – утеплення будівлі, якій уже понад сто років. За словами Олександра Дмитровича в його закладі виходить найдорожча ціна в місті за одну екокалорію. Та ж проблема й у педучилищі, будівля якого також має більш ніж вікову історію.

«У нашій країні протягом багатьох років не проводився аналіз споживання тепла, а більшість урядових рішень у цій сфері приймалися і продовжують прийматися скоріше на основі припущень, аніж повноцінного аналізу, - зазначив голова обласної ради Семен Салатенко. - Але за останні два роки вартість за спожиті енергоносії збільшилася у декілька разів. І не лише населення, а й установи не в змозі їх оплатити».

За його словами, через таку тарифну політику держави та через неякісні енергоносії, доводиться зменшувати теплоспоживання. Оскільки в педагогічному та медучилищі навчаються діти, треба підтримувати нормальну температуру в приміщеннях. Не дивлячись на товсті стіни старовинних будівель, у даному випадку залишається один вихід – їх утеплення, а ще - заміна вікон. Усе це ляже тягарем на обласний бюджет. 

Останнє оновлення на Середа, 06 січня 2016, 14:40

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top