telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Підприємства області повинні рівнятися на результати роботи, які має ДП «Лебединське лісове господарство»

На цьому наголосив голова обласної ради Семен Салатенко, відвідавши лісгосп.

Він оглянув територію, приміщення, ознайомився з робочим процесом. Господарство є бюджетоутворюючим в районі. У середньому за рік триває відновлення лісу на території 162 га, проводиться лісозаготівля майже 56,5 тис. метрів кубічних ліквідної деревини. У власних цехах перероблюється біля 10 тисяч метрів кубічних деревини. На підприємстві працює більше 200 працівників, середня зарплата яких складає 7 тисяч грн.

Лебединський лісгосп займається не лише вирощенням лісу та переробкою деревини, а й будує лісові дороги з твердим покриттям. Так, дорога Доценківка-Межиричі, протяжністю 7 км, вирішила питання жителів навколишніх сіл, яким раніше доводилося об’їжджати 20 км.

«Я бачу на вашому підприємстві, не лише бізнес, а й відповідальність, - звернувся Семен Салатенко до керівника Лебединського лісгоспу Івана Гуріна. - Цей об’єкт, який я оглянув, великою мірою характеризує стан лісової галузі не лише в районі, а й області. А це – оцінка праці всього колективу. Результати роботи позитивні, тому що керівництво налаштоване на вирішення ключових проблем. Дуже важливо, що це відчувають не лише працівники підприємства, а й місцеві жителі». 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top