telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Все про вакцинацію від COVID-19 в Україні

Підприємства області повинні рівнятися на результати роботи, які має ДП «Лебединське лісове господарство»

На цьому наголосив голова обласної ради Семен Салатенко, відвідавши лісгосп.

Він оглянув територію, приміщення, ознайомився з робочим процесом. Господарство є бюджетоутворюючим в районі. У середньому за рік триває відновлення лісу на території 162 га, проводиться лісозаготівля майже 56,5 тис. метрів кубічних ліквідної деревини. У власних цехах перероблюється біля 10 тисяч метрів кубічних деревини. На підприємстві працює більше 200 працівників, середня зарплата яких складає 7 тисяч грн.

Лебединський лісгосп займається не лише вирощенням лісу та переробкою деревини, а й будує лісові дороги з твердим покриттям. Так, дорога Доценківка-Межиричі, протяжністю 7 км, вирішила питання жителів навколишніх сіл, яким раніше доводилося об’їжджати 20 км.

«Я бачу на вашому підприємстві, не лише бізнес, а й відповідальність, - звернувся Семен Салатенко до керівника Лебединського лісгоспу Івана Гуріна. - Цей об’єкт, який я оглянув, великою мірою характеризує стан лісової галузі не лише в районі, а й області. А це – оцінка праці всього колективу. Результати роботи позитивні, тому що керівництво налаштоване на вирішення ключових проблем. Дуже важливо, що це відчувають не лише працівники підприємства, а й місцеві жителі». 

Документи облради

Go to top