telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Непопулярні дії Уряду – удар по закладах медицини та освіти Сумщини

Під час візиту голови обласної ради Семена Салатенка до Лебединського району обговорювалися питання соціальної сфери. За словами керівництва Лебединщини, всі види допомоги виплачені, субсидії надаються у повному обсязі і напруги в районі немає.

Тут проживає 144 сім’ї учасників АТО. Всі кошти, які були виділені з районного та обласного бюджетів у минулому році, – освоєні. 122 родини отримали дрова, згідно з обласною програмою забезпечення сімей-учасників АТО твердим паливом. З’ясовується й питання забезпечення земельними ділянками.

Водночас залишається досить серйозною проблема щодо незабезпеченості субвенціями державних установ. Так, на сьогодні попередньо не вистачає 9 млн. грн. (25% від потреби) Лебединської ЦРЛ, та 3,5 млн. грн. на функціонування закладів освіти. Якщо ситуація не вирішиться, доведеться скорочувати ліжко-місця, або й взагалі закривати відділення.

«Такі урізання бюджету – це непопулярні рішення Кабінету Міністрів, щоб скласти з себе відповідальність за свою бездіяльність і перекласти проблеми на місцеві ради, - зауважив голова обласної ради. – Ми – єдина громада і проблеми у нас – єдині. Найголовніше завдання для нас, як керівників області та району, – забезпечити достойне життя людей. Ми повинні мати чітке бачення важливих питань, чіткі комунікації, щоб разом добиватися вирішення проблем, які нам нав’язує Уряд».

У ході розмови Семен Салатенко дізнався, що у Лебединській ЦРЛ немає флюорографа. Тож пообіцяв обов’язково зайнятися цим питанням.

Останнє оновлення на Середа, 06 січня 2016, 14:51

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top