telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутатів Шосткинської районної ради привітав перший заступник голови обласної ради з Новим роком

Перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль узяв участь у пленарному засіданні третьої сесії Шосткинської районної ради сьомого скликання.

Звертаючись до депутатів, Анатолій Якович закликав їх до конструктивної роботи на благо виборців, звернув увагу на необхідність виважено підходити до прохань і запитів громадян. «Народ висловив нам довіру, - наголосив Анатолій Ричкаль, - і ми не маємо права підвести земляків, тож маємо виконувати з честю і відповідально свої обов’язки й обіцянки».

Перший заступник голови обласної ради привітав районних парламентарів з Новим роком та Різдвом Христовим, побажав здоров’я, миру, щастя, успіхів у всіх починаннях.

На пленарному засіданні під головуванням очільника Шосткинської районної ради Віктора Долиняка народні обранці розглянули низку бюджетних питань, насамперед затвердили головний фінансовий документ – районний бюджет на 2016 рік.

На початку роботи сесії голова районної ради Віктор Долиняк зробив політичну заяву з приводу тиску керівника ТОВ «Українсько-Голандська компанія» на депутатів районної ради, які працюють на даному підприємстві. 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top