telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Керівник обласного депутатського корпусу вручив посвідчення своїм радникам

Зазвичай перед новорічними святами прийнято підбивати підсумки діяльності. Натомість в обласній раді окреслили плани роботи на майбутнє.

На одному з останніх засідань року, що минає, керівник депутатського корпусу Семен Салатенко представив своїх радників. Всі вони – знані особистості на теренах області. Промисловці, юристи, аграрії, керівники потужних підприємств і установ, представники громадськості.

«Це ті люди, які допомагатимуть робити реформи в Сумській області, - говорить очільник обласних парламентарів. - Місяць тривали консультації щодо команди, яка впроваджуватиме зміни на Сумщині. Найбільшими проблемами я бачу нині бідність і корупцію, тому я запропонував до складу радників поважних, достойних людей, які мають чималий досвід і напрацьовані контакти. Вважаю, саме вони допоможуть змінити ситуацію».

Петро Нечмоня, Юрій Кліменко, Марк Берфман, Євген Лапін, Володимир Ладика, Юрій Твердохліб, Віктор Чигринець, Олег Хібарний, Віктор Тимошенко, Ігор Ганенко та Юрій Тищук – відтепер вони допомагатимуть молодому керівнику у вирішенні наболілих питань життєдіяльності області.

Один з найстарших депутатів обласної ради сьомого скликання Петро Нечмоня наголосив, що з людьми треба працювати чесно. «Ми не плануємо нікого звільняти, тим більше, продавати посади. Але водночас люди повинні розуміти, що треба працювати з віддачою, чесно і бути юридично підкованими. З нашого боку ми плануємо піклуватися про людей, підвищувати їх життєвий рівень. Вважаю, що ми, радники, повинні серйозно працювати над оживленням економіки, промисловості, сільського господарства. Постараємося у найближчий час показати результати роботи по розвиту галузей області», - наголосив депутат.

У ході спілкування екс-голова обласної ради Марк Берфман зауважив, що останнім часом нанесено суттєву шкоду функціям і правам місцевого самоврядування і це потрібно виправляти на законодавчому рівні. Окрім цього одними з головних задач вважає енергозбереження та створення агентства регіонального розвитку.

Про своє бачення розповіли й інші радники. Говорили про транспортні проблеми, децентралізацію, питання лісової галузі, екології, освіти, охорони здоров’я та проблеми, що турбують громадськість. Детально зупинилися на тому, що підприємства області – найбільші платники податків – змінюють місце реєстрації на Київ або Харків, таким чином, податки також сплачуються там. «Люди невдоволені ситуацією, що склалася - говорить Семен Салатенко. - Я вважаю, що наші фіскальні служби спроможні справитися з потужними підприємствами самотужки. Тому ми будемо звертатися до Кабінету Міністрів, щоб ці приписи були скасовані».

Наостанок Семен Салатенко подякував присутнім за розуміння та запропоновану допомогу, привітав з Новим роком і вручив їм посвідчення радників на громадських засадах

Документи облради

Go to top