telegram Facebook Twitter instagram Youtube

На запуск твердопаливних котлів голова облради відвів сім днів

Інвестор, який донедавна встановлював на Сумщині твердопаливні котли, поскаржився голові обласної ради, що чотири з них давно готові до експлуатації, але через бюрократичну тяганину стоять без діла.

Чому так сталося, на нараді і з’ясовував очільник обласних парламентарів Семен Салатенко.

Як відомо, Програмою підвищення енергоефективності в Сумській області передбачено заощадження природного газу та застосування енергозберігаючих технологій насамперед альтернативних джерел енергії, впровадження наукових розробок сумських вчених, використання енергозберігаючих технологій та активізацію інвесторів щодо реалізації проектів з енергозбереження. Й у Сумщини є позитивні зміни в цій царині.

Проте, як бачимо, сьогодні маємо факти й недбалого виконання завдань Президента, уряду, рішень місцевих органів влади щодо підвищення енергоефективності та впровадження енергозберігаючих технологій.

Обговоривши з керівниками обласних установ охорони здоров’я, освіти  управління ЖКГ тощо ситуацію, голова обласної ради дав завдання відповідним структурним підрозділам за сім днів розставити всі крапки над і та ввести в експлуатацію 4 котли, що працюють на твердому паливі, в установах бюджетної сфери.

- Це не допустимо, що від початку опалювального сезону ми не спромоглися використати вже існуючі потужності, - заявив Семен Салатенко. 

Документи облради

Go to top