telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Очільник обласних парламентарів привітав з ювілеєм Світлану Варуху

Вітаючи зі славним днем народження чарівну жінку – директора Сумського центру післядипломної освіти Світлану Варуху, голова обласної ради Семен Салатенко сказав: «Зичу Вам, шановна Світлано Миколаївно, міцного здоров’я, усіляких гараздів!» і вручив шановній ювілярці букет квітів та Подяку голови обласної ради за плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців.

Обласну раду та Державний заклад післядипломної освіти давно єднають тісні ділові стосунки, спільні заходи, спрямовані на перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. При цьому застосовуються різні форми і методи, приміром, уже стали традиційними виїзні кущові районні семінари, спільні лекції спеціалістів центру та працівників виконавчого апарату обласної ради для певної категорії керівників місцевих рад.

- Незабаром ми знову зберемо у себе на навчання новообраних голів сільських і селищних рад, потім настане черга секретарів та бухгалтерів. Та й з депутатами обласної ради сьомого скликання є нам чим поділитися, - в ході невимушеної розмови зазначила Світлана Варуха.

- Упевнений, що й подальша наша спільна діяльність буде конструктивною і корисною, - наголосив голова обласної ради.

Документи облради

Go to top