telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Голова обласної ради направив Новорічні подарунки на східний фронт недавнім бойовим побратимам

Очільник обласних депутатів Семен Салатенко висловив щиру вдячність працівникам освітянських закладів Сум, зокрема школи №23, ДНЗ №8, дітям, їхнім батькам за зібрані до Новорічних свят подарунки бійцям на передову, яка проходить на Сході країни.

Солодощі, теплі речі, сувеніри, виготовлені своїми руками, теплі зворушливі дитячі листи сміливим, рідним, відважним, мужнім захисникам Вітчизни. «Повертайтеся живими та здоровими! – написали діти воїнам. – Ми чекаємо на вас!»

Представники волонтерського руху Сумщини разом з головою обласної ради повантажили щедрі дарунки в автомобіль, який зовсім скоро вирушить на фронт, аби наші захисники у святкові дні відчули тепло сердець, щедрість рук, мали можливість відзначити свято по-домашньому. Майже...
- Така підтримка земляків, серед яких переважна більшість – зовсім юних, - неабияка підтримка воїнам, - говорить Семен Салатенко, у недавньому минулому теж учасник АТО. - На фронті листи з дому, нехитрі подарунки особливо цінуєш. Не приховуєш хвилювання і ще міцніше стискаєш зброю – на наш захист чекають наші рідні і зовсім незнайомі люди, які разом з нами переймаються долею Вітчизни – України.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 грудня 2015, 15:15

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top