telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко узяв на контроль ситуацію з «НП» на вул. Кондратьєва у Сумах

У понеділок, 28 грудня, зранку голова обласної ради Семен Салатенко скликав термінову нараду за участі директора КП «Сумитеплоенергоцентраль» Євгена Скоробагацького, начальника управління ЖКГ м. Суми Григорія Ярьоменка та начальника міської служби «15080» Валерія Марюхни.

Тема розмови: наслідки і причини пориву каналізаційної мережі по вул. Кондратьєва та просідання ґрунту під пішохідною доріжкою, шляхи її ліквідації.

Очільник обласних парламентарів довідався про цю ситуацію у неділю - через «Фейсбук» до нього за допомогою звернувся сумчанин.

Валерій Марюхна пояснив, що вранці порив було ліквідовано, але, дійсно, через надзвичайну ситуацію спостерігається просідання ґрунту. На що голова облради зауважив, люди повинні знати, що відбувається на території біля їхнього будинку, а головне мають бути спокійними: їх не залишили напризволяще зі своєю проблемою. Іншими слова, як кажуть, поінформований – значить озброєний, тобто спокійний і упевнений.

Семен Салатенко доручив відповідним службам уже у півторатижневий термін ліквідувати неполадки, узявши це питання на особистий контроль.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 грудня 2015, 16:18

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top