telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Семен Салатенко узяв на контроль ситуацію з «НП» на вул. Кондратьєва у Сумах

У понеділок, 28 грудня, зранку голова обласної ради Семен Салатенко скликав термінову нараду за участі директора КП «Сумитеплоенергоцентраль» Євгена Скоробагацького, начальника управління ЖКГ м. Суми Григорія Ярьоменка та начальника міської служби «15080» Валерія Марюхни.

Тема розмови: наслідки і причини пориву каналізаційної мережі по вул. Кондратьєва та просідання ґрунту під пішохідною доріжкою, шляхи її ліквідації.

Очільник обласних парламентарів довідався про цю ситуацію у неділю - через «Фейсбук» до нього за допомогою звернувся сумчанин.

Валерій Марюхна пояснив, що вранці порив було ліквідовано, але, дійсно, через надзвичайну ситуацію спостерігається просідання ґрунту. На що голова облради зауважив, люди повинні знати, що відбувається на території біля їхнього будинку, а головне мають бути спокійними: їх не залишили напризволяще зі своєю проблемою. Іншими слова, як кажуть, поінформований – значить озброєний, тобто спокійний і упевнений.

Семен Салатенко доручив відповідним службам уже у півторатижневий термін ліквідувати неполадки, узявши це питання на особистий контроль.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 грудня 2015, 16:18

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top