telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Тимчасова контрольна комісія облради перевірятиме незаконне втручання у діяльність комунальних ЗМІ

Депутати підтримали рішення про створення тимчасової контрольної комісії Сумської обласної ради з перевірки скарг за фактами незаконного втручання у діяльність комунальних засобів масової інформації та забезпечення свободи слова на території області. Відповідне рішення вважається ухваленим, якщо за нього проголосувало не менше однієї третини депутатів від загального складу ради, тобто більше ніж 21 депутат.

22 грудня відповідне рішення набрало 30 голосів. З ініціативою виступив голова депутатської фракції «Воля народу» Олег Бояринцев. До складу комісії ввійшли представники різних фракцій обласної ради, а очолюватиме її депутат обласної ради, голова регіональної Асоціації ЗМІ Сумщини Наталя Калініченко. Зокрема, комісія вивчатиме ситуацію, що склалась у Глухові навколо комунальної газети «Народна трибуна».

Висновки та пропозиції щодо забезпечення незалежної діяльності ЗМІ на території області комісія надасть депутатам для опрацювання та підготовки відповідних пропозицій до Верховної Ради України стосовно врахування пропозицій Президента України до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» або подолання його вето.

Останнє оновлення на Понеділок, 28 грудня 2015, 13:40

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top