telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Сумщина отримала обласний бюджет на 2016 рік

Депутати Сумської обласної ради на третьому пленарному засіданні другої сесії, яке відбулося 25 грудня, прийняли найголовніший фінансовий документ на наступний рік.

Бюджет ґрунтується на фінансовій базі і спроможності економіки області. В цілому кошторис складе більше 1,3 млрд. грн., а його дохідна частина 405,5 млн. грн. без урахування трансфертів з державної скарбниці. Рішення підтримали 47 обласних парламентарів з 51 присутнього на засіданні.

Голова обласної ради Семен Салатенко подякував депутатам за відповідальне рішення, зазначивши, що він буде коригуватися відповідно до прийнятого державного кошторису. «Уже через два тижні ми повинні наблизити фінансовий документ області до реалей життя регіону», - заявив очільник обласного парламенту.

Голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Олена Сердюк закликала колег одразу включитися в роботу, не зволікати зі своїми пропозиціями і зауваженнями.

А розпочав сьогоднішнє пленарне засідання очільник обласних депутатів, звертаючись до присутніх у залі, так:
- Наш спокій, успішна робота – це ціна життів тих людей, які захищають на Сході незалежність і свободу. Йде війна з сильним жорстоким ворогом. Багато молодих людей беруть участь у захисті Батьківщини. Серед них чимало тендітних дівчат і жінок.
Напередодні Новорічних свят мені особливо приємно вручити Подяку голови обласної ради одній з них – моєму бойовому товаришу, бійцеві окремої зведеної штурмової роти «Карпатська Січ» 93-ї окремої механізованої бригади Ніні Бережній за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Семен Салатенко, в недалекому минулому учасник АТО, розповів, що познайомився з дівчиною минулого року під час жорстоких боїв на території Донецької області. Зал вітав мужню героїню стоячи.

Депутати розглянули й інші питання порядку денного. Зокрема підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабміну, НКРЕ КП щодо встановлення обґрунтованої ціни на природній газ, а також звернення до Президента України, Верховної Ради України щодо особистої відповідальності Арсенія Яценюка та незадовільної роботи Кабміну.

Підводячи риску в роботі другої сесії обласної ради, Семен Салатенко щиро привітав усіх з наступаючими Новорічними святами, побажав миру, здоров’я, благополуччя, наснаги, плідної праці на благо людей.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top