telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Перший заступник голови та депутат обласної ради завітали до виправних установ Сум

На запрошення начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Сумській області Віталія Тимошенка з робочим візитом до установ служби – слідчого ізолятора та Сумської виправної колонії № 116 з робочим візитом завітали перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль та депутат облради Микола Деркач.

Під час відвідування установ народні обранці провели прийом з особистих питань. Засуджених та підслідних хвилювало питання щодо вступу в силу Указу Президента України стосовно врахування подвійного терміну перебування у слідчому ізоляторі та ізоляторі тимчасового тримання під час проведення досудового слідства. У ході прийому усім, хто звернувся, були надані вичерпні відповіді на запитання.

Обласні парламентарі оглянули умови тримання осіб, які перебувають під вартою та засуджених до значного терміну позбавлення волі. Ознайомилися з виробничими потужностями підприємств 116-ї виправної колонії, де виготовляються товари побуту та народного вжитку як для потреб військових, що знаходяться в зоні проведення АТО, так і для населення. Анатолій Якович наголосив, що неодмінно сприятиме новим замовленням для потреб військових, які перебувають у зоні АТО.

Депутати відзначили масштаби виробництва деревообробного цеху колонії, які значно збільшилися протягом останнього часу. Анатолій Річкаль детально зупинився на питаннях співпраці установи з міськими, районними, сільськими радами щодо виготовлення різноманітних виробів із залученням потенціалу засуджених в економіку області в рамках обласної програми «Правопорядок». 

 

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top