telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Анатолій Річкаль узяв участь у роботі пленарного засідання сесії Тростянецької райради

Учора відбулося пленарне засідання четвертої сесії Тростянецької районної ради сьомого скликання. На запрошення депутатів участь у засіданні взяв перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль.

Народні обранці Тростянеччини одноголосно прийняли районний бюджет на 2016 рік, якому передувало кількаденне обговорення та затвердили ряд важливих проектів. Загалом на сесії було розглянуто 31 питання.

Анатолій Річкаль у своєму виступі закликав депутатів до конструктивної роботи, звернув увагу на дотримання процедури депутатських запитів, проведення сесій тощо. Він зробив акцент на тому, що коли виникають питання, пов’язані з господарською діяльністю комунальних підприємств, депутати повинні дуже виважено до них підходити. Якщо є складові правопорушень у діяльності закладів, вони мають звернутися, в першу чергу, до відповідних правоохоронних структур.

«Хочу наголосити, що народ висловив вам довіру, - сказав Анатолій Якович, - це означає, що ви повинні виконувати свої обов’язки і обіцянки у повному обсязі. Щоб ваші виборці могли вас згадувати як відповідальних і конструктивних депутатів навіть після закінчення каденції».

Наостанок Анатолій Річкаль привітав присутніх у сесійній залі з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим, побажав усім миру, міцного здоров’я і плідної праці на благо жителів району.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top