telegram Facebook Twitter instagram Youtube

«Перший крок для реалізації в області програми «Стоп, інфаркт» зроблено», - Олег Бояринцев

Керівник депутатської фракції «Воля народу» вважає надзвичайно важливим рішенням внесення змін до «Обласної цільової програми запобігання та лікування серцево-судинних і судинно-мозкових захворювань у Сумській області на 2013-2017 роки», і називає це початком реалізації в області програми «Стоп, інфаркт».

«Завдяки програмі на Сумщині будуть запроваджені найсучасніші методи лікування, яке буде безкоштовним для жителів області», - зазначив депутат.

На реалізацію програми з обласного бюджету виділено 4 млн. гривень. Вона передбачає придбання за бюджетні кошти необхідних для хворих медичних препаратів і своєчасну та безкоштовну медичну допомогу.

«У структурі смертності на Сумщині 67% складають серцево-судинні захворювання. Більш актуальної проблеми на сьогодні немає. У Європі та у світі ця цифра вдвічі менша. Це не просто соціальна проблема, а загроза національній безпеці держави», - таку думку висловив всесвітньовідомий кардіохірург, директор Інституту серця Борис Тодуров, який нещодавно перебував на Сумщині на запрошення голови обласної ради та депутатів фракції «Воля народу».

Документи облради

Go to top