telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко подякував медикам діагностичного центру за допомогу учасникам АТО

Голова обласної ради Семен Салатенко відвідав Сумський обласний діагностичний центр. Керівник депутатського корпусу, у минулому – боєць полку патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1», весною цього року сам обслуговувався в закладі і на собі відчув професіоналізм та людяність медперсоналу. Тож подякував працівникам закладу за обслуговування, чуйне ставлення до учасників АТО та за допомогу військовослужбовцям і членам їх сімей. «У цей непростий для країни час ви робите добру справу. Протягом року до вашого закладу зверталися хлопці і не отримали жодної відмови. Завдяки вам учасники АТО та їх родини отримали можливість повністю й безкоштовно пройти медичне обстеження», - наголосив голова облради.

Лікарі натомість говорять, що турбуються про те, щоб такі категорії населення обслуговувати в першу чергу і ніколи не відмовляють учасникам АТО.

Семен Салатенко вручив медикам Подяки обласної ради. Їх отримали лікар-гастроентеролог обласного діагностичного центру Валентина Придюк, лікар-терапевт Ніна Зудина, лаборант Катерина Бєлоусова та сестра медична з функціональної діагностики Олена Одинцова.

Семен Павлович привітав медперсонал діагностичного центру з наступаючими новорічними та різдвяними святами і пообіцяв всебічну підтримку депутатського корпусу. Лікарі, в свою чергу, подякували голові обласної ради за гідну оцінку їх праці.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 грудня 2015, 09:21

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top