telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Депутати виділили кошти для допомоги сім’ям загиблих та поранених у зоні АТО

На пленарному засіданні другої сесії обласної ради сьомого скликання внесені зміни до обласної Програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки.

Згідно з рішенням сесії 507,5 тисяч гривень виділено з бюджету для закупівлі дров 297 учасникам АТО та 300 тисяч гривень на матеріальну допомогу сім’ям загиблих та пораненим у зоні АТО.

Голова обласної ради Семен Салатенко вважає, що така допомога край необхідна бійцям. Бо знає з власного досвіду, що на передовій дуже важливо відчувати як моральну, так і матеріальну підтримку. «Події на Сході стосуються кожного члена суспільства і від кожного залежить, якою в майбутньому буде наша держава. Тому депутати повинні в першу чергу дбати про воїнів, які захищають країну», - наголосив Семен Салатенко.

Нагадаємо, матеріальна допомога постраждалим при виконанні службового обов’язку виплачується в сумі 25 тисяч гривень, сім’ям загиблих (померлих) – 100 тис. гривень за рахунок коштів обласного бюджету. 

Останнє оновлення на Четвер, 24 грудня 2015, 11:48

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top