telegram Facebook Twitter instagram Youtube

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
Про зміну поштового індексу
Для вдосконалення пересилання письмової кореспонденції Сумській обласній раді присвоєно персоналізований індекс.
У зв’язку з цим для забезпечення своєчасної доставки письмової кореспонденції до Сумської обласної ради з 01.06.2024 року просимо вказувати наступну адресу: майдан Незалежності, 2, м. Суми, 40601.
Дякуємо за співпрацю.

Призначено нового начальника Сумського прикордонного загону

22 грудня, перший заступник начальника регіонального управління – начальник штабу Східного регіонального управління Держприкордонслужби України полковник Олександр Задорожний представив персоналу Сумського прикордонного загону новопризначеного керівника. Згідно з наказом Голови Державної прикордонної служби України Сумський прикордонний загін очолюватиме полковник Валерій Кравчук.

За повідомленням прес-служби Сумського прикордонного загону, до цього часу Валерій Кравчук обіймав посаду начальника Львівського прикордонного загону Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Випускник Академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького 1998 року  Кравчук Валерій Миколайович проходив службу на різних посадах, від заступника начальника прикордонної застави до коменданта прикордонної комендатури Західного регіонального управління. З 2007 по 2011 рік проходив службу у Південному та Східному регіональних управліннях. У 2011 році був направлений для подальшого проходження служби до Західного регіонального управління, де проходив службу у Мостиському, Чернівецькому та Львівському прикордонних загонах на посадах першого заступника начальника загону – начальника штабу та начальника прикордонного загону.

У 2007 році закінчив Національну Академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Полковник Валерій Кравчук народився в 1977 році на Хмельниччині. Одружений, виховує доньку.

Останнє оновлення на Середа, 23 грудня 2015, 15:20

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top