telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Семен Салатенко: «Для нас важливо, щоб населення Сумщини не відчувало економічного погіршення»

Голова обласної ради Семен Салатенко висловився за посилення ролі громадських організацій, в тому числі й профспілкових, у сфері соціального захисту населення.

«Я хотів би бачити в профспілці державних установ конструктивний вклад у загальнодержавну справу. Ми вже бачимо, що бюджет, який вимальовується на 2016 рік, буде найскладнішим за багато років. Тому ми повинні залучати всі резерви, щоб населення Сумщини не відчувало економічного погіршення». Про це заявив керівник депутатського корпусу на зустрічі з головою обласної організації профспілки працівників державних установ Ігорем Теліженком.

Розмова вийшла конструктивною. Семен Салатенко цікавився питаннями оплати праці держслужбовців, яка ситуація зі звільненнями, скороченнями працівників держустанов. Обговорили питання наповнення колективних договорів змістом, який би покращував стан найманих працівників в органах місцевого самоврядування, соціальний захист посадових осіб тощо.

У цьому контексті Ігор Михайлович проінформував голову обласної ради, що цього року діти,  батьки яких працюють в органах місцевого самоврядування, мали можливість відпочити в заміських дитячих таборах. Вартість путівок суттєво покривалася за рахунок профспілки. Також надавалася допомога учасникам антитерористичної операції та їх сім’ям. Частково відшкодовувалися витрати на закупівлю ліків тим працівникам, хто потрапив до лікарні.

Ще перед початком бесіди Ігор Теліженко привітав Семена Павловича з обранням на посаду голови обласної ради, на що той відповів, що це призначення не лише вияв довіри, а, в першу чергу, – велика відповідальність. 

Про функціонування «Пункту незламності»

Документи облради

Go to top