telegram Facebook Twitter instagram Youtube

Анатолій Річкаль вручив нагороди переможцям змагань з волейболу серед силових структур області

18 грудня в Сумах пройшли фінальні змагання за першість Сумської обласної організації ФСК «Динамо» України з волейболу серед І групи КФК силових структур та правоохоронних органів області за програмою змагань «Динаміада-2015».

За перемогу змагалися вісім команд: Головного управління Національної поліції України в Сумській області, Сумського та Конотопського відділів поліції, прокуратури Сумської області, Управління СБУ в Сумській області, Управління ДСНС України в Сумській області, Сумського прикордонного загону та військової частини 3022 Національної гвардії України (м. Шостка).

За результатами змагань перше місце завоювала команда Сумського прикордонного загону. Почесні друге та третє місця вибороли команди прокуратури Сумської області та Управління СБУ в Сумській області відповідно.

Учасників змагань привітали перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль, заступник начальника Головного управління Національної поліції України в Сумській області полковник поліції Володимир Бабич та начальник спортивного відділу СОО ФСТ «Динамо» України Василь Смаль.

Насамкінець, відбулася церемонія нагородження. Переможцю та призерам змагань вручені кубки та грамоти СОО ФСТ «Динамо» України. Кращим гравцем турніру визнано гравця команди Сумського прикордонного загону Миколу Кекшука, кращими нападниками – Максима Токаря (прокуратура Сумської області) та Артура Кудаковського (Сумський відділ поліції), а кращим захисником – Дмитра Кучіна (Управління СБУ в Сумській області). Всіх їх також нагороджено грамотами обласної організації.

Про функціонування «Пункту незламності»

 

Документи облради

Go to top